Підведення підсумків роботи за 2011 р. НВП "Інсолар" ТОВ на виставці "Fresh Produce Ukraine 2011" та конференції "Овочі та фрукти-2011"

Підведення підсумків роботи за 2011 р. НВП "Інсолар" ТОВ на виставці "Fresh Produce Ukraine 2011" та конференції "Овочі та фрукти-2011"

30 листопада - 2 грудня 2011 в Києві пройшла Міжнародна спеціалізована виставка з виробництва, обробки, переробки та зберігання плодоовочевої продукції в Україні і СНД «Fresh Produce Ukraine 2011». «Плодоовочевий бізнес України-2011» - це найбільша в СНД міжнародна виставка, присвячена технологіям вирощування, доробки, зберігання в умовах промислового холоду, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції, створена для професіоналів плодоовочевого бізнесу України та СНД. Участь у виставці великої кількості відвідувачів з сусідніх країн, таких як Росія, Білорусь, Молдова, Польща і Казахстан, підвищує її позитивний ефект. «Інсолар» з 2008 року щорічно приймає участь у виставках, які є своєрідним підбиттям підсумків за рік. З НПП «Інсолар» ТОВ у виставці брали участь представники фірми «Greefa» (Голландія) та Van Amerongen (Голландія).

Виставка дає можливість зустріти нових замовників, та з іншого боку переконати поточних замовників, що вони зробили правильний вибір, співпрацюючи з нами в сфері промислового холоду. 2011 рік був особливо продуктивним для підприємства. В цьому році ми побудували велике сховище для замороженої продукції місткістю 15 000 тонн, 6 сховищ із регульованим газовим середовищем, встановили лінію сортування «Greefa» продуктивністю 5,81 тонн/год.
Власники і топ-менеджери компаній були присутні на виставці завдяки проведенню в її рамках головного і вже традиційного плодоовочевого форуму - восьмої міжнародної конференції «Овочі та фрукти-2011». Ця конференція є найбільшою подією українського плодоовочевого бізнесу і традиційним місцем зустрічі для провідних виробників, трейдерів, мереж супермаркетів, імпортерів, експортерів, розробників установок промислового холоду, переробників і постачальників матеріально-технічних ресурсів. «Інсолар» постійно приймає участь у конференціях, що проводяться АПК-Інформ. На цій конференції виконавчий директор Богдан А.В. представив доповідь на тему «Комплексне рішення для зберігання овочів і фруктів у РГС».

За підсумками рейтингу ключових постачальників рішень по розробці холодильних камер та зберіганню продукції в умовах промислового холоду в Україні НПП «Інсолар» ТОВ зайняв перше місце і нагороджений дипломом «Провідна компанія в сфері рішень по зберіганню плодоовочевої продукції в Україні в 2011 році».

Інтерв'ю директора НПП "Інсолар" ТОВ Богдановича Л.С. 5-му каналу ви зможете подивитися за посиланням http://www.insolar.com.ua/download/insolar.avi

Відео ролик про участь у виставці також можна переглянути за посиланням  http://www.insolar.com.ua/download/vistavka.avi

Фоторепортаж з виставки можна переглянути у фотогалереї: "Системи промислового холоду «Інсолар» на виставці «Плодоовочевий бізнес України-2011».

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Статті компанії

Регульоване газове середовище — відмінне сховище для овочів та фруктів

25 лютого 2015 в 12:31
 

Один з основних видів діяльності у сільському господарстві - вирощування продукції. Для того, щоб її можна було споживати протягом усього року, використовують сховище для овочів та фруктів. А зберігання продуктів з регульованим…

 
 

Промислове холодильне обладнання - які правила вибору?

28 травня 2014 в 09:39
 

Вирішили побудувати ефективний бізнес в харчовій промисловості? Ідея чудова, але вам доведеться врахувати безліч нюансів, щоб бути успішними і заробити прибуток. Візьмемо для прикладу обладнання, без якого не можна уявити…

 
 

Офіційний сайт

Інсолар - холодильне обладнання, вентиляція та кондиціонування

Інсолар - холодильне обладнання, вентиляція та кондиціонування

 
 

Контакти

Купити холодильне обладнання в Україні, монтаж холодильного обладнання - «Інсолар»
(основний офіс)

61022, Україна, Харківська, Харків, вул. Іванівська, будинок 1
  • +38 (057) 759-00-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги